Hořiněvské putování - hledačka/QuestingProjekt MAP IV. "POJĎTE VEN" aneb poznávejme společně místo kde žijeme.

Těšíme se na Vás ve středu 1.5. 2024 v čase od 14:00 - 17:00 hod. na stanovišti u Sokolovny čp. 116, v areálu TJ Sokol Hořiněves.

Po dobu konání je tato sváteční akce doplněna možností zakoupení občerstvení, kde přímo na místě startu, v pizza  peci na dřevo, vyhlášený italský pizzař Maurizio Tobia pro Vás připraví pravou italskou pizzu a vynikající kávu s možností koupě i dalších nápojů. Přijďte se odměnit a odpočinout si. Pizzu je také možné si po procházce odnést v krabici domů. 

Pracovní listy budou pro Vás připraveny na místě, doporučujeme si vzít tužku k vyplnění kontrolních otázek. Pro děti budou připraveny drobné odměny a malá sladkost na doplnění energie. 

Můžete si s pracovním listem projít naučnou stezkou v Hořiněvské Bažantnici a využít zde k poznávání interaktivní panely, nebo můžete zvolit naši hledačku s názvem "Hořiněvské putování", kdy její první část vede intravilánem obce a druhá závěrečná část lesem.
Parkování je možné přímo u Sokolovny nebo na parkovišti naproti Mateřské škole.
WC bude k dispozici v Sokolovně. 
Informace k akci: e-mail: kozakova@horineves.cz, tel. 723 035 424.

Pracovní listy v tištěné formě je možné si předem vyzvednout v Obecní knihovně Hořiněves. V den konání akce pak na místě startu.

ke stažení a tisku doma / barevná verze: zde
ke stažení a tisku doma/ verze bez barevného pozadí: zde
copyright © Obec Hořiněves 2024